SGK Bilgi

Gamer Arena ile Oyun Oynayarak Para Nasıl Kazanılır?

15.09.2020
49
Gamer Arena ile Oyun Oynayarak Para Nasıl Kazanılır?

Bu makalemizde çok araştırılan Gamer Arena ile oyun oynayarak para nasıl kazanılır sorusuna yanıt vererek fikir edinmenize yardımcı olacağız. Bildiğimiz gibi günümüzde özellikle YouTube gibi kanallar üzerinde oyun projeleri ciddi anlamda ön plana çıktı. Oyun kanalları çok fazla izleniyor. E-Spor sektörünün gelişmesi ile de birlikte ciddi manada farklı seçenekler kendisini gösteriyor.

Nitekim bir Startup, bu anlamda oyuncuların boş zaman geçirmelerinden ziyade tamamen para kazanabilecekleri gelişmiş bir sistem ortaya attı. Bu sistemi birçok kişi bilmiyor olabilir diye bizde sitemizden bilgilendirme yapma yoluna gitmek istedik. Merak ettiklerinizi yorum alanlarımızdan bizlere sorabilirsiniz.

Gamer Arena Nedir?

Gamer Arena ya da Gamerarena.com, internet ortamından mobil oyunlarda, PC oyunlarında ya da konsol oyunlarında online turnuvalara katılarak para kazandığınız bir sistemdir.

Arena kelimesi, aslına bakarsanız birebir kapışma anlamını taşıyor. E-Spor platformu olarak kendisini tanımlayan bu sistem, kurduğu altyapı ile birlikte birçok platformda henüz kısıtlı sayıda oyunu bünyesine kattı. Sistem içerisinde her müsabakaya katılmak için para ödüyorsunuz. Ödediğiniz para karşılığında katıldığınız turnuvada başarı elde ederseniz ise daha büyük paralar kazanıyorsunuz. Bir nevi iddia sistemi gibi bir oyun modeli demek yanlış olmaz sanırım.

Gamerarena.com’da Oyun Oynayarak Nasıl Para Kazanılır?

Sistem son derece pratik bir şekilde işliyor. %100 güvenilir olan ve artık ulusal E-Spor turnuvaları dahi düzenleyen bir şirket olduğundan dolayı tereddüt etmeden güvenebilirsiniz. Tabi ki sistemi kısa ve öz bir şekilde sizlere tanıtmak istiyoruz. Bilgisayardan ya da telefondan oyun oynayarak para kazanma’nın günümüzde ki en büyük imkanı olan bu sistemi inceleyelim.

  • Öncelikle www.gamerarena.com sitesine giriş yapın ve ana ekrandaki ÜYE OL sekmesine tıklayarak ücretsiz şekilde üye olun.
  • Akabinde sistemin sizden istediği bilgileri ve Steam, Origin, Discord gibi hesaplarınızı ekleyin.
  • Sonrasında cep telefonu onayı yapın ve akabinde 50 COİN kazanın.
  • Sistem COİN mantığı ile çalıştığından diğer online oyunculara meydan okuyabilmek için COİN yüklemeniz gerekir. Kredi kartı ile sisteme coin yükleyebilirsiniz.
  • Akabinde hangi platformlarda hangi oyunları oynadığınızı profilinize ekleyin.
  • Sistemde online olan kişilere anlık olarak düello teklifinde bulunun. Akabinde maçı yapın.
  • Kazanırsanız coin kazanın ve zaman içerisinde bu coin paraları nakite çevirin.

Oyun oynayarak dijital ortamda güvenli bir şekilde para kazanmanın en ideal yollarından birisi olduğunu net şekilde söyleyebiliriz. Bu neden dolayısı ile sistemi incelemeniz mantıklı olacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.